GUARD TECHNOLOGY SYSTEM świadczy kompleksowe usługi zabezpieczeń technicznych: od opracowania koncepcji, projektu zabezpieczenia technicznego poprzez dostawę i instalację urządzeń oraz przeszkolenie z obsługi, świadczymy również usługi konserwacyjne i serwisowe.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania, doradztwa, instalacji elektronicznych systemów zabezpieczeń: systemy sygnalizacji alarmu włamania i napadu (SSWiN), monitoring SMS i Ethernet, systemy PPOŻ, systemy nadzoru wizyjnego (CCTV), systemy kontroli dostępu(SKD), nowoczesne systemy zarządzania budynkiem (Inteligentne domy), instalacje domofonowe.

Każdy projekt realizujemy według potrzeb i wymagań indywidualnych klienta. Nasi klienci to zarówno małe i duże przedsiębiorstwa oraz klienci indywidualni.

Polityka GUARD TECHNOLOGY SYSTEM opiera się na profesjonalnej i kompleksowej obsłudze elektronicznych systemów zabezpieczeń i inteligentnych rozwiązań. Misją firmy jest pomoc klientom w doborze odpowiedniego zabezpieczenia ich mienia i życia przed skutkami włamania i napadu i pożaru.

Wszystkie stosowane przez nas urządzenia i materiały posiadają wymagane prawem polskim i UE dokumenty dopuszczające do obrotu i stosowania. Współpracujemy z projektantami, agencjami ochrony.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY GUARD TECHNOLOGY SYSTEM

GUARD TECHNOLOGY SYSTEM Michał Dąbkowski

ul. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 116c lok. 2
05-270 MARKI

NIP: 113 207 24 16

BIURO

+48 693 407 419
infolinia: +48 880 20 00 20
biuro@guard-tech.pl